EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. Tato povinnost se v současné době vztahuje pouze na některé typy plateb, zejména platby on-line převodem.

Podmínky zpracování údajů (GDPR)

Váš email je v bezpečí - Vaše údaje nikomu nedáme.

Vaše osobní údaje (emailovou adesu, jméno, nákupní zájmy) bude naše společnost Koloidní stříbro s.r.o. využívat po dobu maximálně 3 let od Vašeho posledního nákupu za tím účelem, abychom Vám zobrazovali produkty a zasílali informace, které pro Vás budou zajímavé a užitečné a také abychom Vám nabízeli produkty, které pro Vás budou užitečné a účinné.


Jak zrušit souhlas?


Váš souhlas můžete kdykoliv zrušit. V každém e-mailu, který od nás dostanete je ve spodní části zprávy odkaz na odhlášení. Kliknutím na "Odhlásit se" budete přesměrováni na stránku, kde Vaše odhlášení potvrdíte. Pokud by se stalo, že Vaše údaje by se změnily, kontaktujte nás a my Vaše údaje opravíme. Pokud by jste žádali o kompletní výmaz Vašich údajů z naši databáze stačí nás kontaktovat na info@agh2o.cz nebo telefonicky na 733 659 567.
Samozřejmě, kdyby jste měli pocit, že jsme Vaši žádosti nevyhověli můžete se obrátit na Úřad pro ochranu osobních údajů.PŘEJÍT DO OBCHODU >>>