Koloidní stříbro sprej 30 ml + N aplikátor zdarma
  • Koloidní stříbro sprej 30 ml + N aplikátor zdarma
  • Koloidní stříbro sprej 30 ml + N aplikátor zdarma

Koloidní stříbro 30 ml + N aplikátor zdarma

Přírodní antibakteriální přípravek s obsahem stříbrných částic, určený pro čistění a regeneraci nejen problematické pleti. Přispívá k normální funkci pokožky a jejímu mladistvému vzhledu.

Baleno v praktických tmavých plastových lahvičkách určených pro farmaceutický průmysl o objemu 30 ml + speciální N aplikátor zdarma.

Ideální jako příruční sprej do kabelky, aktovky či cestovní tašky.

Dostupné koncentrace: 5, 10, 20, 30, 40 a 50 ppm.

Koncentrace
130 Kč
Skladem Dodání do 3 pracovních dnů.
Počet

Nakupte ještě za 1 500,00 Kč a máte DOPRAVU ZDARMA!

Použití Koloidního stříbra:

- čistění a regenerace problémové pleti

- na pokožku se sklonem k plísňovým onemocněním
- při projevech vnitřního onemocnění na pokožce
- zklidnění pokožky při podráždění a zvýšené citlivosti na okolní vlivy
- snižování sekrece kožního mazu
- omezení nadměrného pocení


Složení přípravku:

Koloidní stříbro je čisté metalické stříbro (Ag+), suspenzované (rozložené a rozptýlené) v čištěné vodě (H2O) Aqua Purificata. Velikost částic je v řádu nanometrů.


Uskladnění:

   Koloidní stříbro uchovávejte v rozmezí od 5 do 25 °C.
- Neskladujte v chladničce, rozhodně nezmrazujte!
- Uchovejte dobře uzavřeno a na temném místě.
- Chraňte před intenzivním a dlouhodobě působícím magnetickým polem (mikrovlnná trouba, televize, router, PC).
- Při manipulaci se vyvarujte styku koloidního stříbra s kovovými předměty, jako jsou nádoby, lžičky, naběračky a podobně.

PŘÍBALOVÁ INFORMACE

PŘÍKLADY ALTERNATIVNÍHO POUŽITÍ
284 ks

Specifické reference

ean13
8594176160535
03.05.2017

Má zkušenost s koloidním stříbrem

V posledních cca 15 letech jsem trpěl velmi častými a opakovanými chřipkami či angínami spojenými se záněty dutin. Prakticky v jakémkoliv ročním období jsem byl nemocen, na podzim, v zimě na horách, na jaře i v létě, zatím co ostatní se slunili u bazénu či u moře, já ležel s mojí "chřipkou". Lékaři mne léčili prakticky pouze antibiotiky , která jsem zobal pravidelně jako lentilky, myslím že mohu tvrdit, že na mne vyzkoušeli snad všechna dostupná. Protože jsem zejména na nátlak manželky se snažil vyléčit, byla ze strany lékaře navrhnuta operace nosní přepážky, která údajně způsobovala opakované záněty dutin jako příčinu mých problémů. Výsledek se dostavil, po opravdu značných pooperačních bolestech (o kterých se lékaři tak nějak zapomněli zmínit) vše zůstalo při starém, tj. opět antibiotika a navíc tentokrát nově antibiotikové nosní kapky, které krátkodobě účinkovali, nicméně zánět dutin se stále pravidelně vracel (jak pes Goro). V té době jsem se od kolegy doslechl o koloidním stříbře a začal jej pravidelně užívat. Výsledek se opravdu dostavil, průběh "chřipek" se zmírnil až zůstaly jen ucpané nosní dutiny. V zoufalství, když mi lékař odmítl nadále předepisovat nosní antibiotikové kapky a navrhl opakovat operaci nosní přepážky, mne napadlo použít koloidní stříbro jako sprej do nosu. Do lahvičky od nosních kapek jsem dal koloidní stříbro a zánět dutin jsem (jak doposud doufám již cca rok a půl) definitivně zlikvidoval. Upozorňuji, že na mne lékaři zkoušeli i různé nosní spreje proti alergiím (po nich se mi pouze dělalo zle), ale opravdu pomohlo až koloidní stříbro aplikované přímo do nosních dutin. Netvrdím, že je to lék na všechno a pro všechny, ale pokud hledáte alternativu resp. opravdové řešení zdravotních problémů za sebe mohu jen doporučit.

Mohlo by vás také zajímat