ProbioLact Baby 30 tablet

ProbioLact Baby obsahuje vyvážený komplex 10 probiotických kmenů živých mikroorganismů a vitamín D pro správnou funkci imunitního systému.

Balení 30 tablet.
249 Kč
Skladem Dodání do 3 pracovních dnů.
Počet

Nakupte ještě za 1 500,00 Kč a máte DOPRAVU ZDARMA!

OPTIMALIZOVANÁ KOMBINACE PROBIOTIK S VITAMÍNEM D PRO DĚTI OD 3 LET

Chutné cucavé tablety s příchutí vanilky a citrónu.
Vhodný při užívání antibiotik a při cestování.

Doplněk stravy ProbioLact Baby je určený pro děti od 3 let. Obsahuje vyvážený komplex 10 probiotických kmenů živých mikroorganismů a vitamín D pro správnou funkci imunitního systému. Vitamín D také přispívá ke zdravému stavu kostí a zubů. Bakterie Lactobacillus acidophilus biofilm a Bifidobacterium lactis biofilm jsou zpracovány unikátní technologií do formy tzv. biofilmu. Biofilm je přirozená souvislá vrstva bakterií, která vytváří ochrannou a stimulační bariéru. Tato probiotika jsou produkována tak, aby se již v průběhu výroby chovala obdobným způsobem, jako by byla na střevní sliznici.

S
ložení: sladidlo (isomalt), probiotické kultury (Lactobacillus acidophilus biofilm, Bifidobacterium lactis biofilm, Bifidobacterium animalis ssp.lactis, Lactobacillus plantarum, Lactobacillus casei, Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium longum, Bifidobacterium breve, Streptococcus thermophilus, Bacillus coagulans) – 2 x 109 CFU*, aroma citrón, látka protispékavá (hořečnaté soli mastných kyselin), aroma vanilka, regulátor kyselosti (kyselina jablečná), vitamín D (cholekalciferol) – 0,75 µg (15 % DRHP**)

Dávkování: 1 tableta denně, ideálně před jídlem nechat rozpustit v ústech.

Upozornění: Nepřekračujte doporučené dávkování. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Neužívat v případě přecitlivělosti na některou ze složek. Není vhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí.

Hmotnost tablety: 523 mg ± 5 %
Hmotnost obsahu: 15,7 g ± 5 %

Výrobce: Favea a.s., B. Němcové 580/1b, 742 21 Kopřivnice
Přípravek je vyráběn v závodě splňujícím podmínky GMP (Správné výrobní praxe)

23 ks

Žádná recenze k přečtení

Mohlo by vás také zajímat