• Sleva!
  • Sada proti akné a pro ošetření pleti - 500 ml 10 ppm + 100 ml sprej 20 ppm
  • Sada proti akné a pro ošetření pleti - 500 ml 10 ppm + 100 ml sprej 20 ppm

Sada proti akné a pro ošetření pleti - 500ml 10ppm + 100ml sprej 20ppm

Sada kosmetického přípravku Koloidního stříbra Proti akné a pro ošetření problematické pleti.

Sada obsahuje:

• 100 ml sprej, 20 ppm (130 )
• 500 ml, 10 ppm (200 )

Ušetříte více než 10% ceny!
Balení
295 Kč
Skladem Dodání do 3 pracovních dnů.
Počet

Nakupte ještě za 1 500,00 Kč a máte DOPRAVU ZDARMA!
Ošetření pleti Koloidním stříbrem:

Na důkladně vyčištěnou a suchou pokožku 2 x denně naneste lehkým nástřikem Koloidní stříbro o koncentraci 20 ppm přímo na danou oblast a nechte zaschnout. Tuto aplikaci provádějte minimálně po dobu dvou týdnů. Ošetřující účinky Koloidního stříbra se projeví již během prvních dnů této aplikace.

Jelikož Koloidní stříbro neobsahuje žádné další přidané látky, jako jsou barviva, konzervanty a podobně, lze následně aplikovat jakékoliv další produkty ať již tradiční, nebo alternativní medicíny.


Koloidní stříbro o koncentraci 10 ppm slouží pro posílení účinku zevní aplikace silnější varianty, nicméně o způsobu jeho aplikace, z důvodu rozporu s předpisy EU, Vás nemůžeme informovat.Složení přípravku:

Koloidní stříbro je čisté metalické stříbro (Ag+), suspenzované (rozložené a rozptýlené) v čištěné vodě (H2O) Aqua Purificata. Velikost částic je v řádu nanometrů.


Uskladnění:

- Koloidní stříbro uchovávejte v rozmezí od 5 do 25 °C.
- Neskladujte v chladničce, rozhodně nezmrazujte!
- Uchovejte dobře uzavřeno a na temném místě.
- Chraňte před intenzivním a dlouhodobě působícím magnetickým polem (mikrovlnná trouba, televize, router, PC).
- Při manipulaci se vyvarujte styku koloidního stříbra s kovovými předměty, jako jsou nádoby, lžičky, naběračky a podobně.


Přípravky proti akné a zdravotní tvrzení  Vliv stříbra na pleť a proti akné  Koloidní stříbro a jeho působení proti akné


Tip: Sprej můžete doplňovat z většího balení o objemu 500 ml které je cenově výhodnější.
4007
188 ks

Specifické reference

ean13
8594176164007
01.05.2018

Nedám dopustit

Koloidní stříbro v koncentraci 10ppm používám už několik let. Je mi 73 let, pleť mám bez vrásek a bez vyrážek. Určitě je to dílem používání KS denně ráno a večer. Avšak když je v létě hodně slunečno, vynechám ranní ošetření pleti KS, už ani nevím,někde jsem se to dočetla, že přímé slunce pleti škodí, tak to tak dělám už několik let. K večernímu ošetření pleti ale používám s KS.Jinak co se týče pleti současně se stříbrem používám arganový olej a mám klid celý den. Nic jiného, ani žádný krém nepoužívám. Stříbro používám všestranně ne jenom na pleť, ale léčí celé tělo včetně uší, očí, nosu a vlastně celého člověka.

07.09.2016

Ahoj

Jdu ho také vyzkoušet.

20.12.2015

Ludmila

Dlouhodobe zanety ocni rohovky- vse vyreseno doporučenim znameho.kdo to zazil, vi co je to za bolest-neda se prorovnat se zanetem spojivek. Pouzivam od te doby (asi 3r-mam pokoj od zan.rohovky)jako desinf.prostredek- nohy, plisne, jako ustni vodu, zkratka je to uzasne na VSE. Jsem ohromne vdecna znamemu,ze jsem se k tomuto vyrobku diky jemu dostala.

03.04.2015

Hodnocení

U mě bylo tohle jediné co mi opravdu na Akné pomohlo :)

29.04.2014

Zkušenost s působením koloidního stříbra na akné

Koloidní stříbro jsem vyzkoušel po dobu 14-ti dnů. Používal jsem pouze sprej na zevní ošetření obličeje. Přes mou počáteční nedůvěru jsem byl velmi překvapen pozitivním účinkem. Dnes již kupuji KS ve větším balení

Mohlo by vás také zajímat