Hodnocení obchodu zákazníky:

13. 5. 2021
addOchota , rychlost je u vás výsadou ! Děkuji .
10. 5. 2021
Vše Ok
4. 5. 2021
addskvělá komunikace, vstřícnost, poradenství,
Kvalitní zboží, rychlost dodání, aktuální informace o výhodných akcích, milá pozornost formou dárku.
4. 5. 2021
Dlouhodobě 100% spokojenost ve všech směrech.
2. 5. 2021
Přehledné webové stránky, rychlé vyřízení objednávky, možnost kontaktovat prodávajícího a vstřícnost a ochota v poradenství.

Všechny recenze zákazníků najdete na stránce našeho obchodu na serveru Heureka.cz.

Proti akné a pro ošetření pleti

Proti akné a pro ošetření pleti

Kosmetické přípravky Proti akné a pro ošetření problematické pleti jsou založeny na bázi Koloidního stříbra v koncentraci 20 ppm.

Částice Koloidního stříbra aktivně působí na bakterie, které jsou příčinou zanícení pórů pokožky a omezují tak správnou činnost mazových žláz. Koloidní stříbro snižuje působení těchto bakterií takřka na 0 a takto velmi účinně napomáhá přirozenému procesu čištění pleti.

Ošetření pleti Koloidním stříbrem:

Na důkladně vyčištěnou a suchou pokožku 2 x denně naneste lehkým nástřikem Koloidní stříbro o koncentraci 20 ppm (ve variantě 25, 100 nebo 200 ml sprej) přímo na danou oblast a nechte zaschnout. Tuto aplikaci provádějte minimálně po dobu dvou týdnů.
Ošetřující účinky Koloidního stříbra se projeví již během prvních dnů této aplikace.
Jelikož Koloidní stříbro neobsahuje žádné další přidané látky, jako jsou barviva, konzervanty a podobně, lze následně aplikovat jakékoliv další produkty ať již tradiční, nebo alternativní medicíny.


Zkušenosti našich zákazníků s kosmetickými přípravky Koloidní stříbro - Proti akné a pro ošetření pleti:

8 Zkušenosti

  • Avatar
   Emilie K.
   Oct 17, 2019

   Koloidní stříbro v koncentraci 10ppm používám už několik let. Je mi 73 let, pleť mám bez vrásek a bez vyrážek. Určitě je to dílem používání KS denně ráno a večer. Avšak když je v létě hodně slunečno, vynechám ranní ošetření pleti KS, už ani nevím,někde jsem se to dočetla, že přímé slunce pleti škodí, tak to tak dělám už několik let. K večernímu ošetření pleti ale používám s KS.Jinak co se týče pleti současně se stříbrem používám arganový olej a mám klid celý den. Nic jiného, ani žádný krém nepoužívám. Stříbro používám všestranně ne jenom na pleť, ale léčí celé tělo včetně uší, očí, nosu a vlastně celého člověka.

  • Avatar
   Ludmila S.
   Oct 17, 2019

   Dlouhodobe zanety ocni rohovky- vse vyreseno doporučenim znameho.kdo to zazil, vi co je to za bolest-neda se prorovnat se zanetem spojivek. Pouzivam od te doby (asi 3r-mam pokoj od zan.rohovky)jako desinf.prostredek- nohy, plisne, jako ustni vodu, zkratka je to uzasne na VSE. Jsem ohromne vdecna znamemu,ze jsem se k tomuto vyrobku diky jemu dostala.

  • Avatar
   Jitka B.
   Oct 17, 2019

   U mě bylo tohle jediné co mi opravdu na Akné pomohlo :)

  • Avatar
   Zdeňka J.
   Oct 17, 2019

   Pozitivní zkušenost s působením koloidního stříbra na akné. Koloidní stříbro jsem vyzkoušel po dobu 14-ti dnů. Používal jsem pouze sprej na zevní ošetření obličeje. Přes mou počáteční nedůvěru jsem byl velmi překvapen pozitivním účinkem. Dnes již kupuji KS ve větším balení

  • Avatar
   M. Schwarz
   Jan 5, 2020

   Vážený pane Garguláku a všichni z Vašeho týmu. Já osobně děkuji koloidnímu stříbru mmj. za vyléčení standardní medicinou neléčitelných kožních neduhů /atypická lupenka v obličeji/, které měly přímou souvislost se stavem střevní mikroflory. Podobně jsem dokázal zlikvidovat vleklou nákazu chlamydiemi /potvrzeno oficiálně laboratorními testy/, kterou antibiotika pouze brzdí, ale nevyléčí. Navzdory směrnicím EU rostou i banány dále zakřivené dle svého gusta :-) A navzdory EU směrnicím bude i koloidní stříbro fungovat ku zlosti farmaceutických EU-lobbystů. A - konec konců - i EU-blábol je vcelku dobrá reklama! Hodně štěstí, trpělivosti a ať se Vám daří! S poděkováním za Vaši práci M. Schwarz, t.č. Brno

  • Avatar
   Jana O.
   Apr 2, 2020

   Mám jen ty nejlepší zkušenosti, koloidní stříbro mi pomáhá proti bolestech v krku, na popáleniny, skvělé na hojení oděrek.Vřele doporučuji.

  • Avatar
   Zdeňka M.
   Jun 28, 2020

   S koloidní stříbrem od firmy Agh20 jsem velmi spokojena. Vřele doporučuji při všech projevech zánětu či na odřeniny, jako 100% desinfekci. Jen několik zkušeností, kde jsem s úspěchem použila koloidní stříbro: na zánět očí, sucho v očích a ječné zrno, na bolesti v krku, na ránu po vytržení zubu, na afty i opary. Krásně se zhojily odřeniny na nohách i počínající bércový vřed u diabetičky (92 let), přikládáním obkladů z koloidního stříbra se rána zhojila během několika týdnů. Používám i jako dezinfekci po štípnutí hmyzem i na ránu po klíštěti, prostě na všechny kožní problémy. Poslední výbornou zkušenost mám při léčbě zánětu kůže u psa, kdy rána hnisala a veterinář chtěl nasadit kortikoidy, což jsem odmítla. Ošetřovala jsem hnisající ránu asi 5 cm velkou koloidním stříbrem ve spreji 2x denně a do týdne byla rána zhojena a zarostla srstí. Koloidní stříbro pomohlo i při průjmu, kdy jsem ho přidávala psovi do hrnce s vodou. Používám i jako prevenci bakteriálních či virových onemocnění a každé ráno si stříknu koloidní stříbro pod jazyk nebo 2-3 minuty převaluji v ústech. Už několik století je koloidní stříbro známo jako velice účinné přírodní antibiotikum a hlavní výhodou je přitom okamžitý účinek proti mikrobům a žádné toxické vedlejší účinky!

  • Avatar
   Věra S., Jirkov
   Dec 4, 2020

   Krásný den, děkuji ještě jednou za Vaše produkty . Letos, musím zaklepat , díky koloidnímu stříbru , jsme nemarodili , ani chřipku ani rýmu a obzvlášť v době korony .I naši fence skříkám do tlamičky. Všude to píšu , že tohle je účinné a že by se ušetřili náklady za vakcíny ,o kterých nevíme jak budou účinné a na jak dlouho.

Zanechte odpověď