Proti mykózám a pocení nohou

Proti mykózám a pocení nohou

Kosmetické přípravky Proti mykózám a nadměrnému pocení nohou jsou založeny na bázi Koloidního stříbra v koncentraci 30 ppm.

Částice Koloidního stříbra velmi účinně působí na povrchové mykózy, které jsou příčinou zápachu, a taktéž zároveň omezují vylučování potu, který je živnou půdou právě pro houby, plísně a bakterie. Koloidní stříbro velmi účinně napomáhá přirozenému procesu čištění pokožky.

Zkušenosti našich zákazníků s kosmetickými přípravky Koloidní stříbro - Proti mykózám a pocení nohou:

Tagy Proti

3 Zkušenosti

  • Avatar
   Pavel K.
   Oct 17, 2019

   100% funkčnost Dlouho jsem řešil problém se stále se vracejícími mykózami. Nespočet mastí, přípravků a peněz šlo do luftu. Stříbro používám cca 14 dnů a výsledek je nad moje očekávání. Za mně palec hore!

  • Avatar
   Petra
   Nov 10, 2019

   Koloidní stříbro mi pomohlo při problémech se sníženou imunitou - opakující se virozy, s mykózou na nohou (za 14 dnů), při opakujících se zánětech močových cest, gynekologických kvasinkových infekcích. Po dvou letech trápení se záněty močového měchýře - za rok 4krát antibiotika, která zabrala na chvilku a stále jsem cítila svědění, problémy se mi po pár týdnech zase vrátily, v lékárně jsem zkoupila snad všechno na močové cesty a poctivě užívala brusinky, blokuramu, homeopatika rowatinex, bylinné čaje, podstoupila jsem i menší chirurgický zákrok. Kdo to zažil, ví co je to za trápení. Zákeřné bakterie se drží v močových cestách a ani antibiotiky jsem se jich nezbavila, protože jsou vůči ATB odolné. Po dvou měsících užívání koloidního stříbra vnitřně 20 ppm 2krát denně mi doktor v nemocnici sdělil pro mě naprosto úžasnou zprávu: "Máte úplně perfektní výsledky! Ty odolné bakterie, které jste vždy v moči měla tady nejsou. Takhle by to mělo vypadat - jste zdravá!" Tak to mi spadla brada! :-) A velký úsměv a poděkování těm, kteří koloidní stříbro připravují a distribuují k nám. Děkuji panu Gargulákovi za konzultace po telefonu - vždy ochotný a vstřícný poradit a vysvětlit! Moc děkuji! :-)

  • Avatar
   Zdeňka
   Jun 29, 2020

   Plísně na nohách obtěžovaly babičku mnoho let a nepomáhaly žádné masti ani vodičky připravené v lékárně na recept od kožní lékařky. Rozhodla jsem se pro ošetřování nohou koloidním stříbrem ppm20 každý večer a do několika dní začervenání prstů a svědění zmizelo. Již ošetřuje nohy pouze preventivně KS ve spreji a plísně se již neobjevily! Vřele doporučuji všem nemocným cukrovkou, protože Ti jsou nejvíce ohroženi plísňovým onemocněním nohou, (otlaky, kuří oka, gangrény). Zároveň ale musí ošetřit koloidním stříbrem i obuv a nosit denně čisté bavlněné ponožky. Cena koloidního stříbra je dostupná, 100% účinnost a výsledek stojí určitě za to.

Zanechte odpověď