Hodnocení obchodu zákazníky:

13. 5. 2021
addOchota , rychlost je u vás výsadou ! Děkuji .
10. 5. 2021
Vše Ok
4. 5. 2021
addskvělá komunikace, vstřícnost, poradenství,
Kvalitní zboží, rychlost dodání, aktuální informace o výhodných akcích, milá pozornost formou dárku.
4. 5. 2021
Dlouhodobě 100% spokojenost ve všech směrech.
2. 5. 2021
Přehledné webové stránky, rychlé vyřízení objednávky, možnost kontaktovat prodávajícího a vstřícnost a ochota v poradenství.

Všechny recenze zákazníků najdete na stránce našeho obchodu na serveru Heureka.cz.

Proti mykózám a pocení nohou

Proti mykózám a pocení nohou

Kosmetické přípravky Proti mykózám a nadměrnému pocení nohou jsou založeny na bázi Koloidního stříbra v koncentraci 30 ppm.

Částice Koloidního stříbra velmi účinně působí na povrchové mykózy, které jsou příčinou zápachu, a taktéž zároveň omezují vylučování potu, který je živnou půdou právě pro houby, plísně a bakterie. Koloidní stříbro velmi účinně napomáhá přirozenému procesu čištění pokožky.

Zkušenosti našich zákazníků s kosmetickými přípravky Koloidní stříbro - Proti mykózám a pocení nohou:

Tagy Proti

5 Zkušenosti

  • Avatar
   Pavel K.
   Oct 17, 2019

   100% funkčnost Dlouho jsem řešil problém se stále se vracejícími mykózami. Nespočet mastí, přípravků a peněz šlo do luftu. Stříbro používám cca 14 dnů a výsledek je nad moje očekávání. Za mně palec hore!

  • Avatar
   Petra
   Nov 10, 2019

   Koloidní stříbro mi pomohlo při problémech se sníženou imunitou - opakující se virozy, s mykózou na nohou (za 14 dnů), při opakujících se zánětech močových cest, gynekologických kvasinkových infekcích. Po dvou letech trápení se záněty močového měchýře - za rok 4krát antibiotika, která zabrala na chvilku a stále jsem cítila svědění, problémy se mi po pár týdnech zase vrátily, v lékárně jsem zkoupila snad všechno na močové cesty a poctivě užívala brusinky, blokuramu, homeopatika rowatinex, bylinné čaje, podstoupila jsem i menší chirurgický zákrok. Kdo to zažil, ví co je to za trápení. Zákeřné bakterie se drží v močových cestách a ani antibiotiky jsem se jich nezbavila, protože jsou vůči ATB odolné. Po dvou měsících užívání koloidního stříbra vnitřně 20 ppm 2krát denně mi doktor v nemocnici sdělil pro mě naprosto úžasnou zprávu: "Máte úplně perfektní výsledky! Ty odolné bakterie, které jste vždy v moči měla tady nejsou. Takhle by to mělo vypadat - jste zdravá!" Tak to mi spadla brada! :-) A velký úsměv a poděkování těm, kteří koloidní stříbro připravují a distribuují k nám. Děkuji panu Gargulákovi za konzultace po telefonu - vždy ochotný a vstřícný poradit a vysvětlit! Moc děkuji! :-)

   • Avatar
    Ala
    Feb 9, 2021

    Dobrý den mám už přes rok stéjné obtíže jako paní Petra močové cesty zánět i v pochvě E coli teť jse mě udělaly puchýřkatá na dlaních a prstech už si nevím rady.Na čepy v krku kloktám koloidní stříbro 20 ppm ale s dalšími problémy si nevím rady.Můžu poprosit o radu děkuji A

  • Avatar
   Zdeňka
   Jun 29, 2020

   Plísně na nohách obtěžovaly babičku mnoho let a nepomáhaly žádné masti ani vodičky připravené v lékárně na recept od kožní lékařky. Rozhodla jsem se pro ošetřování nohou koloidním stříbrem ppm20 každý večer a do několika dní začervenání prstů a svědění zmizelo. Již ošetřuje nohy pouze preventivně KS ve spreji a plísně se již neobjevily! Vřele doporučuji všem nemocným cukrovkou, protože Ti jsou nejvíce ohroženi plísňovým onemocněním nohou, (otlaky, kuří oka, gangrény). Zároveň ale musí ošetřit koloidním stříbrem i obuv a nosit denně čisté bavlněné ponožky. Cena koloidního stříbra je dostupná, 100% účinnost a výsledek stojí určitě za to.

  • Avatar
   Viktorie Dobešová
   Mar 1, 2021

   Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, kolik ml a kolikrát denně musím užívat vnitřně při infekci. Na letáku to není. Děkuji a přeji krásný den Viktorie Dobešová

Zanechte odpověď