Ústní voda

Ústní voda

Kosmetické přípravky Ústní voda jsou založeny na bázi Koloidního stříbra v koncentraci 15 ppm.

Antimikrobiální působení částic Koloidního stříbra velmi účinně zbavuje dutinu ústní bakteriálních nákaz. Napomáhá odstraňovat nepříjemný zápach a působí jako prevence při sklonech k častějším zánětlivým onemocněním dutiny ústní.

Zkušenosti našich zákazníků s kosmetickými přípravky Koloidní stříbro - Ústní voda:

4 Zkušenosti

  • Avatar
   Luboš P.
   Oct 15, 2019

   Koloidní stříbro, přes odpor lékařské veřejnosti ( nejspíše i farmacie) nám pomohlo od mnoha vleklých zdravotních problémů moderní uspěchané doby . (opakující se záněty zubů, mandlí, hnisavá rýma, atd...). Kvituji i ochotu a snahu vždy poradit, když potřebujete, a rovněž oceňuji rychlost dodání zboží.

  • Avatar
   Denisa M.
   Oct 17, 2019

   Vyléčení 8 letých bolestí hlavy a břicha. Po používání koloidního stříbra se vyléčil syn z bolestí hlavy a zvracení,chronických rým (ty jsme stříkaly do nosu používáním spreje). VYNIKAJÍCÍ UNIVERZÁLNÍ PROSTŘEDEK PROTI VŠEM VIRŮ,MIKROVIRŮM A PARAZITŮM!!!

  • Avatar
   G. H.
   Nov 7, 2019

   Zkušenosti s koloidní stříbrem: Při nachlazení mě zafungovalo úžasně, do krku i do nosu. Použila jsem spray 40PPM. Knedlík v krku zmizel po prvním nastříkání do hodinu, až se mi nechtělo věřit. Celá rodina používáme jako nosní spray když je třeba, dokonce u malé vnučky, ale u ní nižší PPM. Když měla 7. dětskou nemoc a nadělali se jí puchýřky na ručkách, zafungovalo opět super koloidní stříbro. U nás to funguje prostě tak, že když nevíme co, tak nejdříve vyzkoušíme stříbro

  • Avatar
   IS
   Nov 24, 2019

   Když nic nezabíralo na bolest v krku, tak jsem na doporučení použila spray 40ppm a byla velmi mile překvapená účinkem. Mám velmi dobrou zkušenost i při bolesti ucha.

Zanechte odpověď