Hodnocení obchodu zákazníky:

5. 3. 2021
addRychlé včetně poradenství
5. 3. 2021
krátká doba dodání
3. 3. 2021
Spokojenost s výrobky i dodáním
3. 3. 2021
addNakupuji zde léta a vždy v pohodě
2. 3. 2021
Bez nejmenších připomínek, vše za 1.

Všechny recenze zákazníků najdete na stránce našeho obchodu na serveru Heureka.cz.

Ústní voda

Ústní voda

Kosmetické přípravky Ústní voda jsou založeny na bázi Koloidního stříbra v koncentraci 15 ppm.

Antimikrobiální působení částic Koloidního stříbra velmi účinně zbavuje dutinu ústní bakteriálních nákaz. Napomáhá odstraňovat nepříjemný zápach a působí jako prevence při sklonech k častějším zánětlivým onemocněním dutiny ústní.

Zkušenosti našich zákazníků s kosmetickými přípravky Koloidní stříbro - Ústní voda:

5 Zkušenosti

  • Avatar
   Luboš P.
   Oct 15, 2019

   Koloidní stříbro, přes odpor lékařské veřejnosti ( nejspíše i farmacie) nám pomohlo od mnoha vleklých zdravotních problémů moderní uspěchané doby . (opakující se záněty zubů, mandlí, hnisavá rýma, atd...). Kvituji i ochotu a snahu vždy poradit, když potřebujete, a rovněž oceňuji rychlost dodání zboží.

  • Avatar
   Denisa M.
   Oct 17, 2019

   Vyléčení 8 letých bolestí hlavy a břicha. Po používání koloidního stříbra se vyléčil syn z bolestí hlavy a zvracení,chronických rým (ty jsme stříkaly do nosu používáním spreje). VYNIKAJÍCÍ UNIVERZÁLNÍ PROSTŘEDEK PROTI VŠEM VIRŮ,MIKROVIRŮM A PARAZITŮM!!!

  • Avatar
   G. H.
   Nov 7, 2019

   Zkušenosti s koloidní stříbrem: Při nachlazení mě zafungovalo úžasně, do krku i do nosu. Použila jsem spray 40PPM. Knedlík v krku zmizel po prvním nastříkání do hodinu, až se mi nechtělo věřit. Celá rodina používáme jako nosní spray když je třeba, dokonce u malé vnučky, ale u ní nižší PPM. Když měla 7. dětskou nemoc a nadělali se jí puchýřky na ručkách, zafungovalo opět super koloidní stříbro. U nás to funguje prostě tak, že když nevíme co, tak nejdříve vyzkoušíme stříbro

  • Avatar
   IS
   Nov 24, 2019

   Když nic nezabíralo na bolest v krku, tak jsem na doporučení použila spray 40ppm a byla velmi mile překvapená účinkem. Mám velmi dobrou zkušenost i při bolesti ucha.

  • Avatar
   Zdeňka
   Nov 22, 2020

   Doporučila jsem ústní vodu a zubní pastu kamarádce, kterou trápil již půl roku zánět dásní. Žádné přípravky na recept nepomáhaly ani ATB. Měla silné svědění dásní, otok a bolest. Po prvním ošetření ústní vodou s koloidním stříbrem přestalo úporné svědění, komentovala, že je to asi zázrak a nevěřila, že by to pomohlo tak rychle. Začala pravidelně používat ústní vodu 3x denně a svědění dásní se již nikdy nevrátilo, otoky i zánět zmizel po několika dnech! Já jsem několikrát použila sprej s koloidním stříbrem při bolesti zubu a po extrakci, bolest přestala a žádné komplikace po vytržení zubu moudrosti nepřišly! Zjistila jsem, že nejlépe se dostanu v dutině ústní k zadním stoličkám sprejem 30ml koloidní stříbro 20ppm U s aplikátorem. Vřele všem doporučuji, spolehlivě zabere na všechny záněty v ústech!

Zanechte odpověď