Hodnocení obchodu zákazníky:

13. 5. 2021
addOchota , rychlost je u vás výsadou ! Děkuji .
10. 5. 2021
Vše Ok
4. 5. 2021
addskvělá komunikace, vstřícnost, poradenství,
Kvalitní zboží, rychlost dodání, aktuální informace o výhodných akcích, milá pozornost formou dárku.
4. 5. 2021
Dlouhodobě 100% spokojenost ve všech směrech.
2. 5. 2021
Přehledné webové stránky, rychlé vyřízení objednávky, možnost kontaktovat prodávajícího a vstřícnost a ochota v poradenství.

Všechny recenze zákazníků najdete na stránce našeho obchodu na serveru Heureka.cz.

Ústní voda

Ústní voda

Kosmetické přípravky Ústní voda jsou založeny na bázi Koloidního stříbra v koncentraci 15 ppm.

Antimikrobiální působení částic Koloidního stříbra velmi účinně zbavuje dutinu ústní bakteriálních nákaz. Napomáhá odstraňovat nepříjemný zápach a působí jako prevence při sklonech k častějším zánětlivým onemocněním dutiny ústní.

Zkušenosti našich zákazníků s kosmetickými přípravky Koloidní stříbro - Ústní voda:

6 Zkušenosti

  • Avatar
   Luboš P.
   Oct 15, 2019

   Koloidní stříbro, přes odpor lékařské veřejnosti ( nejspíše i farmacie) nám pomohlo od mnoha vleklých zdravotních problémů moderní uspěchané doby . (opakující se záněty zubů, mandlí, hnisavá rýma, atd...). Kvituji i ochotu a snahu vždy poradit, když potřebujete, a rovněž oceňuji rychlost dodání zboží.

  • Avatar
   Denisa M.
   Oct 17, 2019

   Vyléčení 8 letých bolestí hlavy a břicha. Po používání koloidního stříbra se vyléčil syn z bolestí hlavy a zvracení,chronických rým (ty jsme stříkaly do nosu používáním spreje). VYNIKAJÍCÍ UNIVERZÁLNÍ PROSTŘEDEK PROTI VŠEM VIRŮ,MIKROVIRŮM A PARAZITŮM!!!

  • Avatar
   G. H.
   Nov 7, 2019

   Zkušenosti s koloidní stříbrem: Při nachlazení mě zafungovalo úžasně, do krku i do nosu. Použila jsem spray 40PPM. Knedlík v krku zmizel po prvním nastříkání do hodinu, až se mi nechtělo věřit. Celá rodina používáme jako nosní spray když je třeba, dokonce u malé vnučky, ale u ní nižší PPM. Když měla 7. dětskou nemoc a nadělali se jí puchýřky na ručkách, zafungovalo opět super koloidní stříbro. U nás to funguje prostě tak, že když nevíme co, tak nejdříve vyzkoušíme stříbro

  • Avatar
   IS
   Nov 24, 2019

   Když nic nezabíralo na bolest v krku, tak jsem na doporučení použila spray 40ppm a byla velmi mile překvapená účinkem. Mám velmi dobrou zkušenost i při bolesti ucha.

  • Avatar
   Zdeňka
   Nov 22, 2020

   Doporučila jsem ústní vodu a zubní pastu kamarádce, kterou trápil již půl roku zánět dásní. Žádné přípravky na recept nepomáhaly ani ATB. Měla silné svědění dásní, otok a bolest. Po prvním ošetření ústní vodou s koloidním stříbrem přestalo úporné svědění, komentovala, že je to asi zázrak a nevěřila, že by to pomohlo tak rychle. Začala pravidelně používat ústní vodu 3x denně a svědění dásní se již nikdy nevrátilo, otoky i zánět zmizel po několika dnech! Já jsem několikrát použila sprej s koloidním stříbrem při bolesti zubu a po extrakci, bolest přestala a žádné komplikace po vytržení zubu moudrosti nepřišly! Zjistila jsem, že nejlépe se dostanu v dutině ústní k zadním stoličkám sprejem 30ml koloidní stříbro 20ppm U s aplikátorem. Vřele všem doporučuji, spolehlivě zabere na všechny záněty v ústech!

  • Avatar
   Jiří Trčka
   Apr 23, 2021

   Dobrý den, chtěl bych používat koloidní stříbro vnitřně, prosím o radu, kterou koncetraci stříbra můžu užívat vnitřně a jaký typ roztoku si zakoupit? Děkuji za radu. Trčka.

Zanechte odpověď