Hodnocení obchodu zákazníky:

13. 5. 2021
addOchota , rychlost je u vás výsadou ! Děkuji .
10. 5. 2021
Vše Ok
4. 5. 2021
addskvělá komunikace, vstřícnost, poradenství,
Kvalitní zboží, rychlost dodání, aktuální informace o výhodných akcích, milá pozornost formou dárku.
4. 5. 2021
Dlouhodobě 100% spokojenost ve všech směrech.
2. 5. 2021
Přehledné webové stránky, rychlé vyřízení objednávky, možnost kontaktovat prodávajícího a vstřícnost a ochota v poradenství.

Všechny recenze zákazníků najdete na stránce našeho obchodu na serveru Heureka.cz.

Deodoranty a Antiperspiranty

Deodoranty a Antiperspiranty

Kosmetické přípravky Deodorant - Antiperspirant využívají účinky Koloidního stříbra v koncentraci 20 ppm nejsou parfémovány.

Částice Koloidního stříbra omezují činnost bakterií, které jsou svým působením příčinou nepříjemného zápachu (funkce deodorantu) a zároveň tlumí činnost potních žláz (funkce antiperspirantu).

Zkušenosti našich zákazníků s kosmetickými přípravky Koloidní stříbro - Deodoranty a Antiperspiranty:

6 Zkušenosti

  • Avatar
   Gita H.
   Nov 7, 2019

   Mám obchůdek s bylinkami a koloidní stříbro si zákazníci velice chválí, ať už jsou to opary, afty, akné, ekzémy, nachlazení, gynekologické mikozy, prostě super věc. Říkám jim, že když si vezmou sebou na dovču, tak mají balíček první pomoci na vše v jednom balení a mám zpětnou reakci, že to tak skutečně funguje. Navíc si zákazníci chválí cenu, protože nejde o žádné velké sumy. Za můj obchůdek Bylinka u Gity má koloidní stříbro jedničku podtrženou a ještě s  hvězdičkou :-)

  • Avatar
   P. Navrátilová
   Dec 1, 2019

   Celkově jsem spokojená jak s produkty - koloidní stříbro mi pomohlo při různých problémech - plísně na nohou - do dvou týdnů bylo po plísni, viroza, bolest v krku - zafungovalo rychle. Děkuji panu Gargulákovi za rady po telefenu - vždy byl vstřícný a ochotný poradit. Výrobky jsou kvalitní a za příznivou cenu. Za mě velká spokojenost. :-)

  • Avatar
   Anna Dr.
   Dec 3, 2019

   K těm orchidejím- zabralo to na zastavení houbových chorob u oncidií,kdy jsem opakovaně stříkla neředěným KS.taky na hnilobu nových výhonů u Cattleya zabralo jako desinfekce dobře..Každý patogen houby a bakterií ve stadiu počátku spolehlivě zničen. Děkuji Vám za Váš čas  Zdraví Vás Anna Dr.

  • Avatar
   L. P.
   Jan 21, 2020

   Dobrý den, děkuji za bleskové dodání. Neskutečné. A nejdůležitější... na otok rtu ,tváře a drobný zánět to synovi moc pomohlo. Děkuji, L. P. 

  • Avatar
   Zdenka
   Jul 2, 2020

   Souhlasím s paní Gitou. Koloidní stříbro je neskutečně účinný přírodní přípravek, který doporučuji každému, aby měl stále u sebe, jako 1. pomoc když se objeví bolesti v krku, afty v ústní dutině, oparech na rtu, po vytržení zubu vyplachovat ránu i při parandétoze ošetřovat bolestivé dásně. Doporučuji při úrazech a odřeninách ihned ošetřit koloidním stříbrem, rána nebude hnisat a rychle se zahojí. Dezinfikujeme místo na kůži i po bodnutí hmyzem či po odstranění klíštěte. Vřele doporučuji všem vyzkoušet, za sebe dávám také 1*.

  • Avatar
   Monika
   Aug 22, 2020

   Dobrý den, nakupovala jsem u Vás poprvé a jsem opravdu spokojená, bezproblémové rychlé dodání a taky plus dáreček, který mě moc potěšil:)) koloidní stříbro je pro mě univerzální pomoc skoro na vše, na co si vzpomenete...tak neváhejte a vyzkoušejte!! .)

Zanechte odpověď