ProbioLact forte N°12 - 30 tobolek

NOVÁ GENERACE PROBIOTIK V KOMBINACI S PREBIOTIKY + VÍTAMÍNY C a D !

Jediný produkt s biofilmem na trhu ProbioLact forte N°12  obsahuje vyvážený komplex 14 různých kmenů živých mikroorganismů v počtu až 10 miliard v jedné tobolce.

Balení 30 tobolek.

249 Kč
Skladem Dodání do 3 pracovních dnů.
Počet

Nakupte ještě za 1 500,00 Kč a máte DOPRAVU ZDARMA!
Doplněk stravy ProbioLact forte N°12 obsahuje vyvážený komplex 12 resp. 14 různých kmenů živých mikroorganismů v počtu až 10 miliard v jedné tobolce. Bakterie Lactobacillus acidophilus biofilm a Bifidobacterium lactis biofilm jsou zpracovány unikátní technologií do formy tzv. biofilmu. Biofilm je přirozená souvislá vrstva bakterií, která vytváří ochrannou a stimulační bariéru. Tato probiotika jsou produkována tak, aby se již v průběhu výroby chovala obdobným způsobem, jako by byla na střevní sliznici. ProbioLact forte N°12 dále obsahuje inulin z čekanky (prebiotikum) pro podporu růstu laktobacilů a bifidobakterií. Speciální neželatinová enterosolventní tobolka přípravku ProbioLact forte N°12 déle chrání její obsah v žaludku před nízkým pH a pomáhá tak prodlužovat stabilitu a vitalitu živých kultur. Přípravek je vhodný i pro osoby se speciálními stravovacími zvyklostmi (vegany a vegetariány). Neobsahuje laktózu. ProbioLact forte N°12 díky vitamínu C přispívá ke správnému energetickému metabolismu a ke správné funkci imunitního systému. ProbioLact forte N°12 díky vitamínu D přispívá ke správné hladině vápníku v krvi, podílí se na procesu dělení buněk, udržuje zdravý stav kostí, zubů a svalů. Přispívá ke správné funkci imunitního systému. ProbioLact forte N°12 je vhodný při užívání antibiotik, při cestování, zažívacím dyskomfortu a vždy, když potřebujete doplnit přátelskou střevní mikroflóru.

Složení: Aktivní látky: Inulin 50 mg, probiotické kultury (Bifidobacterium breve Lactobacillus casei Lactobacillus plantarum Streptococcus thermophilus Lactobacillus rhamnosus Lactobacillus sporogenes Lactobacillus acidophilus Bifidobacterium bifidum Bifidobacterium lactis Lactobacillus bulgaricus Bifidobacterium infantis Bifidobacterium longum Bifidobacterium lactis biofilm Lactobacillus acidophilus biofilm – 10 x 10miliard CFU), vitamín C (askorbát sodný) – 12 mg (15 % * DRHP) vitamín D – 0,75 µg (30 IU) (15 % * DRHP), přídatné látky: kukuřičný škrob, plnidlo (hydroxypropylmethylcelulóza), látka protispékavá (hořečnaté soli mastných kyselin), cholekalciferol, hypromelóza. * DRHP – denní referenční hodnota příjmu.

Dávkování:
1 tobolku 1–2x denně před jídlem, zapít dostatečným množstvím tekutiny. V případě, že probiotika užíváte v průběhu antibiotické léčby, doporučujeme ProbioLact forte N°12 užívat přibližně v polovině intervalu mezi jednotlivými dávkami antibiotik.
Nepřekračujte doporučené dávkování. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Neužívat v případě přecitlivělosti na některou ze složek. Není vhodné pro děti do 3 let. Ukládejte mimo dosah dětí. Neobsahuje laktózu.

Upozornění:
Nepřekračujte doporučené dávkování. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Neužívat v případě přecitlivělosti na některou ze složek. Není vhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí.

Skladování: Skladujte v suchu a temnu při teplotě do 25°C. Při nevhodném skladování může dojít k poklesu počtu živých probiotických bakterií.

Hmotnost tobolky:
425 mg ± 5 % (není uvedena na obalu)

Výrobce:
Favea a.s., B. Němcové 580/1b, 742 21 Kopřivnice
Přípravek je vyráběn v závodě splňujícím podmínky GMP (Správné výrobní praxe)
97 ks
Nový produkt
10.03.2016

Doporučuji

Produkt jsem nedávno vyzkoušela při nemoci několika členů rodiny. Jeho účinnost mě mile překvapila a mohu jeho užívání jen doporučit.