Odběr novinek

EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. Tato povinnost se v současné době vztahuje pouze na některé typy plateb, zejména platby on-line převodem.
Další produkty

V této kategorii najdete zboží dalších výrobců

Další produkty 

 • Šungit

  Šungit je až 2 miliardy let stará polyminerální uhlíková hornina, jehož jediné naleziště se nachází v Karélii, v severozápadním Rusku. Vědecké výzkumy prokázaly řadu úžasných vlastností šungitu. Jedná se nejen o léčivé kameny, ale i rušičky geopatogenních zón a kameny pro úpravu vody. Díky svým absorpčním, katalytickým a baktericidním schopnostem šungit čistí vodu téměř od všech organických příměsí včetně ropných produktů a sloučenin obsahujících chlor, dusičnany a amoniak; od mnoha kovů a nekovů; ničí vibria cholery, streptokoky, jiné bakterie a mikroorganismy; plní funkci destrukturátora, který z energetické paměti vody odstraňuje informaci o látkách, jež se v ní dříve nacházely, mění její energeticko-informační strukturu; obohacuje vodu stopovými prvky důležitými pro organismus.

 • ProbioLact

  Vážení zákazníci,

  přípravek ProbioLact 30 tb již můžete objednávat, varianta balení 10 tb bohužel zatím není dostupná. Děkujeme Vám za pochopení.

  ProbioLact
  je doposud jediným zástupcem biofilmových probiotik na trhu.

  Jde o jedinečný produkt s technologií výroby, která je předmětem patentového řízení.

  Probiotikum ProbioLact obsahuje 10 miliard přátelských bakterií v doporučené denní dávce. Probiotické bakterie obsažené v doplňcích stravy jsou živé a stabilní i za normální pokojové teploty. Nemají prakticky žádné nežádoucí účinky a jako jedny z mála mohou být podány i malým dětem.

 • Zubní pasty Znachar
  Zubní pasty značky Znachar obsahují Koloidní stříbro, které aktivně zabraňuje tvorbě mikroorganismů, které vyvolávají tvorbu zubního kazu a paradentózu.