EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. Tato povinnost se v současné době vztahuje pouze na některé typy plateb, zejména platby on-line převodem.
Stříbrná kosmetika

Přírodní kosmetické přípravky na bázi Koloidního stříbra s antimikrobiálními účinky, určené k řešení Vašich potíží:

- Proti akné a pro ošetření problematické pleti
Proti zápachu a nadměrného pocení nohou
- Deodoranty a antiperspiranty
- Pro hygienu dutiny ústní

Přírodní kosmetické přípravky na bázi Koloidního stříbra s antimikrobiálními účinky, určené k řešení Vašich potíží:

- Proti akné a pro ošetření problematické pleti
Proti zápachu a nadměrného pocení nohou
- Deodoranty a antiperspiranty
- Pro hygienu dutiny ústní

Zobrazit

Stříbrná kosmetika 

 • Proti akné a pro ošetření pleti

  Kosmetické přípravky Proti akné a pro ošetření problematické pleti jsou založeny na bázi Koloidního stříbra o koncentraci 20 ppm.

  Částice Koloidního stříbra aktivně působí na bakterie, které jsou příčinou zanícení pórů pokožky a omezují tak správnou činnost mazových žláz. Koloidní stříbro snižuje působení těchto bakterií takřka na 0 a takto velmi účinně napomáhá přirozenému procesu čištění pleti.

  Ošetření pleti Koloidním stříbrem:

  Na důkladně vyčištěnou a suchou pokožku 2 x denně naneste lehkým nástřikem Koloidní stříbro o koncentraci 20 ppm (ve variantě 25, 100 nebo 200 ml sprej) přímo na danou oblast a nechte zaschnout. Tuto aplikaci provádějte minimálně po dobu dvou týdnů.
  Ošetřující účinky Koloidního stříbra se projeví již během prvních dnů této aplikace.
  Jelikož Koloidní stříbro neobsahuje žádné další přidané látky, jako jsou barviva, konzervanty a podobně, lze následně aplikovat jakékoliv další produkty ať již tradiční, nebo alternativní medicíny.


 • Proti mykózám a pocení nohou

  Kosmetické přípravky Proti mykózám a nadměrnému pocení nohou jsou založeny na bázi Koloidního stříbra o koncentraci 30 ppm.

  Částice Koloidního stříbra velmi účinně působí na povrchové mykózy, které jsou příčinou zápachu, a taktéž zároveň omezují vylučování potu, který je živnou půdou právě pro houby, plísně a bakterie. Koloidní stříbro velmi účinně napomáhá přirozenému procesu čištění pokožky.

 • Deodoranty a Antiperspiranty

  Kosmetické přípravky Deodorant - Antiperspirant využívají účinky Koloidního stříbra o koncentraci 20 ppm a nejsou parfémovány.

  Částice Koloidního stříbra omezují činnost bakterií, které jsou svým působením příčinou nepříjemného zápachu (funkce deodorantu) a zároveň tlumí činnost potních žláz (funkce antiperspirantu).

 • Pro hygienu dutiny ústní

  Kosmetické přípravky Ústní voda jsou založeny na bázi Koloidního stříbra o koncentraci 15 ppm.

  Antimikrobiální působení částic Koloidního stříbra velmi účinně zbavuje dutinu ústní bakteriálních nákaz. Napomáhá odstraňovat nepříjemný zápach a působí jako prevence při sklonech k častějším zánětlivým onemocněním dutiny ústní.